GRAINGER M39000.050.0024 Taper Pin 5 X 24Mm, 50PK | AH7WPZ 38DR74
GRAINGER M39000.050.0024 Taper Pin, Std, 5 mm Small End Dia., 25 mm Lg., Free Cutting Steel, Not Gr., Plain
Item: AH7WPZModel: M39000.050.0024Cross Ref: 38DR74
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Non Graded
Large End Diameter 5.5 mm
Length 25 mm
Product Type Taper Pin
Shank Length 25 mm
Small End Dia. 5 mm
Type Standard
Usable Length 24 mm