GRAINGER M36200.019.0001 Retaining Washer For Shafts 1.9Mm, 100PK | AH7WJN 38DP48
GRAINGER M36200.019.0001 Retaining Washer, External, Standard, 0.5 mm Thick, Steel, Ungraded
Item: AH7WJNModel: M36200.019.0001Cross Ref: 38DP48
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Fits Groove Dia. 1.9 mm
Fits Groove Width 0.54 mm
For Shaft Dia. 2.5 mm
Free Outside Diameter 4.4 mm
System Of Measurement Metric
Thickness 0.5 mm