GRAINGER M07860.050.0020 Set Screw Alloy Steel M5 X 0.80Mm Flat 20Mm, 100PK | AG2JGU 31JY68
GRAINGER M07860.050.0020 Set Screw, M5x0.8 Thread Size, Zn Plated, 20 mm Lg., 4 mm Drive Size, Flat
Item: AG2JGUModel: M07860.050.0020Cross Ref: 31JY68
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Dimensional Standards Din 913
Display Qty 100
Drive Size 2.5 mm
Head Type Headless
Length 20 mm
Minimum Temperature -58°F
Overall Length 20 mm