Item: CQ7YXPModel: GACB18-54-1824SCross Ref: 45TV95
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
5.00% off
Item Wire Wall Shelf
Capacity Per Shelf 400 lbs.
Color Silver
Finish Satin
Gauge 16 ga.
Load Capacity 800 lbs.
Load Capacity Per Shelf 400 lbs.
Material Stainless Steel
Mounting Mechanism Post
Number Of Shelves 3
Overall Depth 18"
Overall Height 54"
Overall Width 24"