Item: CQ7YXUModel: GACB14-54-1448SCross Ref: 45TV98
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Wire Wall Shelf
Capacity Per Shelf 600 lbs.
Color Silver
Finish Satin
Gauge 14 ga.
Load Capacity 600 lbs.
Load Capacity Per Shelf 600 lbs.
Material Stainless Steel
Mounting Mechanism Direct
Mounting Type Wall Mount
Number Of Shelves 3
Overall Depth 14"
Overall Height 54"
Overall Width 48"