Item: CQ7YXTModel: GACB18-34-1836SCross Ref: 45TV89
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
5.00% off
Item Wire Wall Shelf
Capacity Per Shelf 600 lbs.
Color Silver
Finish Satin
Gauge 14 ga.
Load Capacity 600 lbs.
Load Capacity Per Shelf 600 lbs.
Material Stainless Steel
Mounting Mechanism Direct
Mounting Type Wall Mount
Overall Depth 18"
Overall Height 34"
Overall Width 36"