GRAINGER 24188R100-B12 Bar Grating, 304, Stainless Steel, Serrated, 1 Inch Overall Height
Item: CQ6GPPModel: 24188R100-B12Cross Ref: 38ML79
In Stock
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Bar Grating
Bearing Bar Spacing 1.19"
Bearing Bar Thickness 0.188"
Cross Bar Spacing 4"
Material Stainless Steel
Material Grade Grade 304
Overall Height 1"
Overall Length 12 ft.
Overall Width 24"