GRAINGER 03-770-42L-P Channelizer Cone, Grabber Top, No Tape, 42 Inch Height, Lime, Non-Reflective
Item: CQ7QWCModel: 03-770-42L-PCross Ref: 35KJ30
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Cone
Base Color Base Not Included
Base Material Not Included
Body Color Lime
Body Material HDPE
Conical Height 42"
Diameter 8"
Height 42"