GRAINGER 03-770-42-64OW Channelizer Cone, Grabber Top, 2 Reflective Stripes, 4 in, 42 Inch Height, Orange | CQ7QVZ 35KJ27
GRAINGER 03-770-42-64OW Channelizer Cone, Grabber Top, 2 Reflective Stripes, 4 in, 42 Inch Height, Orange
Item: CQ7QVZModel: 03-770-42-64OWCross Ref: 35KJ27
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Cone
Base Color Base Not Included
Base Material Not Included
Body Color Orange
Body Material HDPE
Conical Height 42"
Diameter 8"
Height 42"
Height Of Reflective Stripe 4"