GATES T10-1240-16 Square Tooth Timing Belt
Item: AK6VPFModel: T10-1240-16
In Stock
This product can only be shipped in multiples of 3
Material Polyurethane
No. Of Teeth 124
Overall Length 1240 mm
Pitch 10 mm
Type Metric T
Width 0.63" , 16 mm