GATES 9/5VP3150 Banded V-Belt, 9 Strand, 315 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
315"
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| Outside Length | 7931 mm |
| Thickness | 15 mm |