GATES 9/5VP2030 Banded V-Belt, 9 Strand, 203 Inch Length, 0.598 Inch Thickness | AY2THC
GATES 9/5VP2030 Banded V-Belt, 9 Strand, 203 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
Item: AY2THCModel: 9/5VP2030
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item V-Belt
Effective Length 203"
Outside Circumference 203.91"
Outside Length 5120 mm
Thickness 15 mm