GATES 6/5VP3550 Banded V-Belt, 6 Strand, 355 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
355"
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| Outside Length | 8935 mm |
| Thickness | 15 mm |