GATES 3/8VP3000 Banded V-Belt, 3 Strand, 300 Inch Outside Length
300"
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| No. Of Strands | 3 |
| Outside Length | 7530 mm |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 15.8 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Explore Products
- GEARWRENCH 86113 13 mm 120XP GearBox Flex Head Ratcheting Wrench