GATES 17/5V2360 Banded V-Belt, 17 Strand, 236 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
236"
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| No. Of Strands | 17 |
| Outside Length | 5948 mm |
| Thickness | 15 mm |