GATES 16/5V1060 Banded V-Belt, 16 Strand, 106 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
106"
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| Outside Length | 2686 mm |
| Thickness | 15 mm |