GATES 15/5VP950 Banded V-Belt, 15 Strand, 95 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
95"
Get it by Monday, May 25
| No. Of Strands | 15 |
| Outside Length | 2409 mm |
| Thickness | 15 mm |