GATES 15/5VP1400 Banded V-Belt, 15 Strand, 140 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
140"
Get it by Friday, May 22
| No. Of Strands | 15 |
| Outside Length | 3539 mm |
| Thickness | 15 mm |