GATES 13/5V1200 Banded V-Belt, 13 Strand, 120 Inch Length, 0.598 Inch Thickness
120"
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | V-Belt |
| No. Of Strands | 13 |
| Outside Circumference | 120.91" |
| Outside Length | 3037 mm |
| Thickness | 15 mm |