FUNCTIONAL DEVICES INC / RIB RIBMN24Q4C I/O Expander, With 24 VAC Coil, 4 SPDT, 15 A | CE4VDN
FUNCTIONAL DEVICES INC / RIB RIBMN24Q4C I/O Expander, With 24 VAC Coil, 4 SPDT, 15 A
Item: CE4VDNModel: RIBMN24Q4C
In Stock
Number of Outputs
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Digital I/O Card
Input Power 24V AC