FUNCTIONAL DEVICES INC / RIB RIBMN24Q3C I/O Expander, With 24 VAC Coil, 3 SPDT, 15 A | CE4VDL
FUNCTIONAL DEVICES INC / RIB RIBMN24Q3C I/O Expander, With 24 VAC Coil, 3 SPDT, 15 A
Item: CE4VDLModel: RIBMN24Q3C
In Stock
Number of Outputs
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Digital I/O Card
Input Power 24V AC