FABORY M55700.100.0125 Cotter Pin, A4 Grade, 10mm Pin Dia., 5PK | CG8JQY 41KV59
FABORY M55700.100.0125 Cotter Pin, 125 mm Lg., SS, 10 mm Pin Dia., Gr. A4, Extended Prong
Item: CG8JQYModel: M55700.100.0125Cross Ref: 41KV59
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade A4
Length 125 mm
Material Stainless Steel
Material Grade/class 316
Pin Dia. 10 mm
Product Type Cotter Pin
Shank Length 137.5 mm