FABORY M55700.100.0080 Cotter Pin, A4 Grade, 10mm Pin Dia., 5PK | CG8JQW 41KV57
FABORY M55700.100.0080 Cotter Pin, 80 mm Lg., SS, 10 mm Pin Dia., Gr. A4, Extended Prong, Plain
Item: CG8JQWModel: M55700.100.0080Cross Ref: 41KV57
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade A4
Length 80 mm
Material Stainless Steel
Material Grade/class 316
Pin Dia. 10 mm
Product Type Cotter Pin
Shank Length 88 mm