FABORY M55700.063.0025 Cotter Pin, A4 Grade, 6.3mm Pin Dia., 5PK | CG8JQG 41KV44
FABORY M55700.063.0025 Cotter Pin, 25 mm Lg., SS, 6.3 mm Pin Dia., Gr. A4, Extended Prong
Item: CG8JQGModel: M55700.063.0025Cross Ref: 41KV44
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade A4
Length 25 mm
Material Stainless Steel
Material Grade/class 316
Pin Dia. 6.3 mm
Product Type Cotter Pin
Shank Length 27.5 mm