FABORY M55700.025.0050 Cotter Pin, A4 Grade, 2.5mm Pin Dia., 10PK | CG8JPH 41KV22
FABORY M55700.025.0050 Cotter Pin, 50 mm Lg., SS, 2.5 mm Pin Dia., Gr. A4, Extended Prong
Item: CG8JPHModel: M55700.025.0050Cross Ref: 41KV22
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade A4
Length 50 mm
Material Stainless Steel
Material Grade/class 316
Pin Dia. 2.5 mm
Product Type Cotter Pin
Shank Length 55 mm