FABORY M55700.025.0025 Cotter Pin, A4 Grade, 2.5mm Pin Dia., 10PK | CG8JPE 41KV19
FABORY M55700.025.0025 Cotter Pin, 25 mm Lg., SS, 2.5 mm Pin Dia., Gr. A4, Extended Prong
Item: CG8JPEModel: M55700.025.0025Cross Ref: 41KV19
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade A4
Length 25 mm
Material Stainless Steel
Material Grade/class 316
Pin Dia. 2.5 mm
Product Type Cotter Pin
Shank Length 27.5 mm