FABORY M55700.020.0040 Cotter Pin, A4 Grade, 2mm Pin Dia., 25PK | CG8JNZ 41KV14
FABORY M55700.020.0040 Cotter Pin, 40 mm Lg., SS, 2 mm Pin Dia., Gr. A4, Extended Prong, Plain
Item: CG8JNZModel: M55700.020.0040Cross Ref: 41KV14
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade A4
Length 40 mm
Material Stainless Steel
Material Grade/class 316
Pin Dia. 2 mm
Product Type Cotter Pin
Shank Length 44 mm