FABORY M51580.030.0012 Dowel Pin, 3mm Nominal Dia., A1 Grade, 3.0mm Pin Dia., 10PK | CG8HVX 41KP68
FABORY M51580.030.0012 Dowel Pin, Std Dowel, 12 mm Lg., 3 mm Pin Dia., Gr. A1, SS, Plain
Item: CG8HVXModel: M51580.030.0012Cross Ref: 41KP68
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Grade Grade A1
Length 12 mm
Material Stainless Steel
Pin Dia. 3 mm