FABORY M39750.080.0050 Third Length Grooved Center Pin, 8mm Pin Dia., 10PK | CG8GND 41KL53
FABORY M39750.080.0050 Centre Pin, Free Cutting Steel, Plain, 50 mm Lg., 8 mm Pin Dia., Center
Item: CG8GNDModel: M39750.080.0050Cross Ref: 41KL53
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 50 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 8 mm
Pin Type Type E
Product Type Grooved Pin
Shank Length 50 mm