FABORY M39750.015.0010 Third Length Grooved Center Pin, 1.5mm Pin Dia., 50PK | CG8GKW 41KK99
FABORY M39750.015.0010 Centre Pin, Free Cutting Steel, Plain, 10 mm Lg., 1.5 mm Pin Dia., Center
Item: CG8GKWModel: M39750.015.0010Cross Ref: 41KK99
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Centre Pin
Finish Plain
Length 10 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 1.5 mm
Pin Type Type E
Product Type Grooved Pin
Shank Length 10 mm