FABORY M39750.020.0010 Third Length Grooved Center Pin, 2mm Pin Dia., 50PK | CG8GKZ 41KL03
FABORY M39750.020.0010 Centre Pin, Free Cutting Steel, Plain, 10 mm Lg., 2 mm Pin Dia., Center
Item: CG8GKZModel: M39750.020.0010Cross Ref: 41KL03
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 10 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 2 mm
Pin Type Type E
Product Type Grooved Pin
Shank Length 10 mm