FABORY M39740.050.0016 Half Length Grooved Reverse Pin, 5mm Pin Dia., 50PK | CG8GJT 41KK73
FABORY M39740.050.0016 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 16 mm Lg., 5 mm Pin Dia., Type E
Item: CG8GJTModel: M39740.050.0016Cross Ref: 41KK73
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Length 16 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 5 mm
Pin Type Type D
Product Type Grooved Pin
Shank Length 16 mm