FABORY M39730.040.0012 Grooved Pin, 4mm Pin Dia., 50PK | CG8GFR 41KK03
FABORY M39730.040.0012 Grooved Pin, Free Cutting Steel, Plain, 12 mm Lg., 4 mm Pin Dia., Type A
Item: CG8GFRModel: M39730.040.0012Cross Ref: 41KK03
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Finish Plain
Large End Diameter 4 mm
Length 12 mm
Material Steel
Material Grade/class Ungraded
Pin Dia. 4 mm
Pin Type Type A
Product Type Grooved Pin
Shank Length 12 mm