FABORY M39150.040.0040 Spring Pin, 4mm Nominal Dia., Spring Steel Grade, 25PK | CG8FPW 41KF88
FABORY M39150.040.0040 Spring Pin, 4 mm Nominal Dia., Steel, 40 mm Lg., Plain
Item: CG8FPWModel: M39150.040.0040Cross Ref: 41KF88
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Spring Pin
Finish Plain
Length 40 mm
Material Steel
Nominal Dia. 4 mm