ELDON JAMES P0-10PP-QC Non Animal Derived Polypropylene Plug, 5/8 Inch Inside Dia.
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 100Add To Cart
Product Specifications:
| Cleanroom Manufactured | Yes |
| Color | Natural |
| Dimensions | 0.825" x 0.712" x 1.178" |
| Hose Barb Dash Size | 10 |
| Hose Barb Size | 5/8" |
| Material | Polypropylene |
| Material Properties | Non Animal Derived |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.01 |
| Ship height (cm) | 2.99 |
| Ship length (cm) | 2.1 |
| Ship width (cm) | 1.81 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- AMERICAN TORCH TIP 020197 Nozzle/tip Hypertherm 40
- AIR SCIENCE AST8 015 Carbon Filter For Acids
- OSG 71320716 Corner Radius End Mill, Diamond, 4 Flutes, 10 mm Milling Dia., 10 mm Lg of Cut