EATON SPHM4SW0010A Hydraulic Supplementary Protector, 277/480 VAC, 10A, 3 kA Interrupt, 4P
Product Specifications:
| Item | Supplementary Protector |
| Product Datasheet | eaton-sphm4sw0010a.pdf |
Shipping Info:
| Ship height (cm) | 3.51 |
| Ship length (cm) | 3.51 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Documentation:
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- DYNABRADE 53594 Housing for Model 51812, 100,000 RPM, Housing Stamped
- GRAINGER 100740350271 Outlet, Low Temp Steel, 1/2 Inch X 1/2 Inch Pipe
- BUSSMANN FLD-100 Automotive Fuse, 100A, 32VDC