EATON SPHM1HM0030 Hydraulic Supplementary Protector, 277 VAC, 30 A, 3 kA Interrupt, 1 Poles, Magnetic Trip | BH6YDV
EATON SPHM1HM0030 Hydraulic Supplementary Protector, 277 VAC, 30A, 3 kA Interrupt, 1P, Magnetic Trip