EATON SPHM1HM0015A Hydraulic Supplementary Protector, 277 VAC, 15 A, 3 kA Interrupt, 1 Pole, Magnetic Trip | BH6YDU
EATON SPHM1HM0015A Hydraulic Supplementary Protector, 277 VAC, 15A, 3 kA Interrupt, 1P, Magnetic Trip