EATON SPHM1HM02R5 Hydraulic Supplementary Protector, 277 VAC, 2.5 A, 3 kA Interrupt, 1 Poles, Magnetic Trip | BH6YEA
EATON SPHM1HM02R5 Hydraulic Supplementary Protector, 277 VAC, 2.5A, 3 kA Interrupt, 1P, Magnetic Trip