EATON P3BFDC3200G Circuit Breaker Plug-In Unit, 3P, 240/480/600 VAC, 200A, 3 Wires, FDC Frame
Item: BH6GGQModel: P3BFDC3200G
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Busway
Amps Rating 200A
Design Pow-R-Way III
Grounding Options 50% Internal
Height 21 1/5"
Interrupt Rating 200 kAIC At 240V AC, 100 kAIC At 480V AC, 35 kAIC At 600V AC
Type Breaker
Width 5.43"