EATON ORPL40A200 Rating Plug, Digitrip Optim 550, 200 A, 400 A Frame Breakers, Frame L
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Rating Plug |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.01 |
| Ship height (cm) | 3.81 |
| Ship length (cm) | 5.08 |
| Ship width (cm) | 3.81 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- SMC VALVES 24418 Hand Valve
- BLACKBURN (T&B) DTW516 Transition Washer, Outer Dia 25.4mm, Inner Dia 8.6mm, Stud Size 5/16 In Size, Copper Alloy
- GEARENCH ZT5:3.312
- APPROVED VENDOR U51300.008.0018 Machine Screw, 2-56 Thread Size, SS, 3/16 In Lg., Std, Flat
- CAMPBELL CHAIN AND FITTINGS DD0720176 Display, Hd Pulleys I (Core Board)
- GATES 93856100 Super HC Molded Notch Powerband V-Belt
Explore More
- KEYSHAFT
- Truck Storage Units
- Pump Pedestals and Mounting Bases
- Squeegee Replacement Blades and Refills
- Tubeaxial Fan Accessories
- Plastic Discs And Rods
- ML KISHIGO High Visibility Vests, Orange
- RINGERS GLOVES R-266 Insulated Impact Gloves
- ASHCROFT E Bimetallic Thermometer, 3 Inch External Adjust, Rear Connection
- OSG High Speed Steel Cobalt Tap, TiCN Finish
- LOVEJOY Oldham Coupling Center
- COOPER B-LINE High Density Cable Managers
- ESAB Carbon Steel Stick Welding Electrodes
- YALE Exit Devices
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.