EATON MT3700TV Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 700 A | BH4ZEM
EATON MT3700TV Trip Unit, 700 A, 3 Pole, Thermal Magnetic, For Type Mdl And Hmdl Breakers
Item: BH4ZEMModel: MT3700TV
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 700A
Calibration 50A
For Use With For Type MDL And HMDL Breakers
Frame Size Frame J-K
Height 9 1/4"
Length 5"