Item: BH4NJUModel: LGHMVD12RX
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Product Specifications:
Item Handle Mechanism
For Use With Lg-Frame
Frame Size Frame LG
Handle Color Red/Yellow
Handle Length 12"
Height 7"
Length 12"
Nema Enclosure Rating NEMA 4, NEMA 4X
Series Series G
Shaft Length 12"
Type S2 Handle Mechanism
Width 9"