EATON LGHMVD24B High Performance Handle Mechanism Kit, Rotary Handle Handle/Operation
Item: BH4NJXModel: LGHMVD24B
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Product Specifications:
Item Handle Mechanism
For Use With Lg-Frame
Frame Size Frame J-K
Handle Color Black/Blue
Handle Length 24"
Height 12"
Length 26"