EATON LES3630LSIGX C Electronic Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Les, Digitrip 310 Rms | BH4LGT
EATON LES3630LSIGX Electronic Molded Case Circuit Breaker, Electronic Lsig Trip Type, 3 Pole, 630A, Load Side
Item: BH4LGTModel: LES3630LSIGX
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Trip Unit
Height 9"
Length 11"
Width 11"