EATON LES4630LSIV3 C Electronic Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Les, Digitrip 310 Rms | BH4LHL
EATON LES4630LSIV3 Electronic Molded Case Circuit Breaker, Electronic Lsi Trip Type, 4 Pole, 630A
Item: BH4LHLModel: LES4630LSIV3
Product Specifications:
Item Trip Unit
Height 4"
Length 4"
Width 4"