EATON LEM3400TM Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 400 A | BH4LFA
EATON LEM3400TM Trip Unit, 400 A, 35 Kaic At 480 V, 3 Pole, Frame J-K, 500-2500 A
Item: BH4LFAModel: LEM3400TM
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 400A
Height 7"
Interrupt Rating 35 KAIC at 480V AC
Length 4"
Type Trip Unit
Width 4"