SMC VALVES CDJ2WB16-60-B Round Body Cylinder, 16 mm Size, Double Rod Auto Switch
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- WINSMITH E20XDSS5X230A8 Reducer, Solid Input Shaft, Hollow Bore, Output Worm Gear
- DAYTON 13F931 V-belt Banded 2/5v2360
- APOLLO VALVES 7000757 Service Kit, 1-1/2 Inch Size, RPTFE
- CABLE PREP HCT-775
- POSI LOCK 10453 Cage, Compatible with PT104
- APOLLO VALVES 78197401 Mounting Kit
- GRAINGER U34125.015.5688 Blind Rivet Multigrip, 5/32 In Rivet Dia., Alu, 0.661 In Rivet Lg.
- JOMAR VALVE 105-205 Brass Check Valve, Horizontal Swing, Solder Connection, 200 WOG, 1 Inch Size
Explore More
- KEYSHAFT
- Reception Area Furniture
- Flap Discs
- Impact Socket Extensions
- Contactor Accessories
- Twisted O-Rings
- NEWSTRIPE AeroVent Aerosol Can Recycling Systems
- HELICOIL Spiral Point Plug Taps, 4H5H, Metric Coarse
- MEMPHIS GLOVE Leather Driver Work Gloves, Watch Your Hands Logo
- CHICAGO PROTECTIVE APPAREL ARC Flash Jacket And Bib Kit
- PASS AND SEYMOUR Flexcor Series 1-1/2 Inch NPT Deluxe Strain Relief Deluxe Aluminium Cord Grips
- LINEMASTER Hercules Foot Switches, Oversized Shield
- TEKTON Offset Box End Wrench Sets With Holders
- VOLLRATH Control Box Assemblies
- MERSEN FERRAZ MULTIBLOC 4a.ST8 Fuse Switch Disconnectors, Size 4a, 400VAC, 1250A, Design for Bottom Fitting, 1-, 3-pole
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.