EATON LD3600KY C Molded Case Switch, L-Frame, Ld, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH4KWF
EATON LD3600KY Molded Case Switch, L-Frame, Ld Type, 3-Pole, 600A, 600 Vac, 250 Vdc, Line Side, 50/60 Hz
Item: BH4KWFModel: LD3600KY
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 8 1/4"
Length 8 1/4"
Width 4.06"