EATON KDCB3250FT35B22W Molded Case Circuit Breaker, Kdcb Type, Electronic Lsg Trip, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JLCModel: KDCB3250FT35B22W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 5 1/2"
Length 4.1"